Na Bieżąco

Ogłoszenia duszpasterskie  –  20 października 2019 r. (20-27.10.2019)
XXVIX  Niedziela zwykła - Niedziela misyjna

1. Dzisiejsza niedziela – Światowy Dzień Modlitw w intencji Misji – rozpoczyna Tydzień Misyjny. Niedziela Misyjna jest patronalnym świętem Dzieła Rozkrzewiania Wiary. Modlimy się za misje i misjonarzy. „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę, a przeznaczone na cele misyjne.

2. W tygodniu Różaniec po Mszy Św. o godz. 17.00, a w niedzielę po Mszy Św. o godz. 15.00.

3. W liturgii tygodnia:
wtorek – wsp. św. Jana Pawła II, papieża

5. W czwartek po Mszy Św. i po Różańcu  w salce na plebanii będzie dla dzieci Bal Wszystkich Świętych. Przy tej okazji będzie mały konkurs z małymi nagrodami.

6. W piątek o godz. 19.00 spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego

7. W następną niedzielę będziemy przeżywać liturgiczną uroczystość Rocznicy Poświęcenia naszego Kościoła. Jest to jednocześnie Niedziela Synodalna. Na Mszę Św. o godz. 11.00 serdecznie zapraszam rodziny naszej parafii i proszę o przygotowanie liturgii Mszy Św..

8. Dziękuję mieszkańcom ul. Krzyżanowickiej za wysprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na środki czystości, a nowożeńcom za ubranie kwiatami naszego kościoła. W przyszłą sobotę prosimy rodzimy z ul. Krzyżanowickiej – Państwo: Wanicki, Duda, Chojnacki, Oleksy, Gałązka.
9. Prasa katolicka – Gość  Niedzielny, Niedziela, Świat Misyjny, Mały Gość Niedzielny, Idziemy.

10. Z bocznych ołtarzy można zabrać kartki na wypominki.

11.Przypominam że 24.10.2019 roku tj. czwartek po wieczornej mszy świętej i Nabożeństwie Różańcowym dla dzieci odbędzie się "Bal Wszystkich Świętych" proszę aby dzieci przygotowały stroje które tematyką będą nawiązywały do swojego patrona,odbedzie się konkurs wiedzy o swoim patronie, będą gry i zabawy

12. Na poniżej zamieszczony numer rachunku bankowego można dokonywać wpłat

BANK PKO BP

tytułem "REMONT DACHU KOŚCIOŁA"