.

Ogłoszenia duszpasterskie  – 13 czerwca 2021 r.
XI Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy Dzień Fatimski – Różaniec Fatimski z procesją po Mszy Św. o godz. 15.00. Serdecznie zapraszam do modlitwy wynagradzającej za grzechy i o nawrócenie, szczególnie, zatwardziałych grzeszników.
O godz. 11.00 Ks. Tomasz odprawi Mszę Św. prymicyjną.
Serdeczne Podziękowanie składam za ofiary w kopertach złożone na tacę przeznaczone na prace remontowe przy naszym kościele. Bóg zapłać.

2. W liturgii tygodnia:
poniedziałek – wsp. bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika
czwartek – wsp. św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika

3. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom obchodzącym w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznicę i jubileusz zawarcia związku małżeńskiego składam najserdeczniejsze życzenia Błogosławieństwa Bożego i wielu łask Bożych w codzienności życia.

4. W poniedziałek obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Niemieckich Nazistowskich Obozów Koncentracyjnych i Obozów Zagłady.

5. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie formacyjne LSO – zapraszamy aspirantów, ministrantów i lektorów.

6. W piątek serdecznie zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu – rozpoczniemy o godz. 17.00, a zakończymy nabożeństwem czerwcowym o godz. 17.30. Msza św. o godz. 18.00.

7. Diecezjalne Święto Rodziny – niedziela – 20 czerwca 2021 r. Centralne uroczystości diecezjalne przy Ołtarzu Papieskim w Starym Sączu. /komunikat Ks. Bpa Ordynariusza/.

8. Serdeczne podziękowanie składam rodzinom z ul. Smyków za pomoc w sprzątaniu kościoła i jego otoczenia oraz wykoszenia trawy wokół kościoła. Bóg zapłać. W tym tygodniu troskę o nasz kościół powierzamy kolejnym rodzinom z ul. Smyków – Państwo: Łopuszyński, Jezierski i Zuzia oraz z ul. Wygoda – Państwo Grochulski.

9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. U ministrantów jest do nabycia bieżący numer „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.
Jest także do nabycia dla dzieci czerwcowy numer „Małego Gościa Niedzielnego”.